logo logo logo logo logo logo

STARTOVACÍ BATERKY PRO AUTA I MOTORKY

Naše služby

 

Měření a vyhodnocení stavu použitých standardních i bezůdržbových baterií. K této činnosti používáme elektronický tester bateríí, zátěžové voltmetry, digitální váhu, digitální multimetry, hustoměry a své dlouholeté zkušenosti.

 Měření a vyhodnocení klidového proudového odběru palubní sítě vozidla, dobíjecího napětí vozidla a proudového odběru startéru při startu motoru.

 Odborné nabíjení standardních, bezůdržbových, AGM (LF) a gelových baterií, které provádíme pomocí profesionálních nabíjecích přístrojů.

 Poradenství při výběru baterií. Podle rozměrů, typu uchycení, pólování, pólových vývodů, dobíjecího napětí vozidla, nebo podle typu vozidla a přání zákazníka nabízíme příslušné typy a provedení baterií s optimální kapacitou a startovacim proudem.

 Nabízíme široký sortiment typů a provedení kvalitních baterií za nízké ceny. Na skladě máme vždy dostatečné množství těchto baterií, připravených k prodeji a montáži do vozidel.

 Na přání zákazníka provedeme demontáž použité baterie z vozidla a montáž zakoupené baterie do vozidla.

 Řešení reklamací baterií značek Varta, Perion a Optima. V případě, že nelze reklamaci vyřídit ihned, zapůjčíme zákazníkovi vlastní náhradní baterii na dobu vyřizování reklamace.

 Zpětný odběr použitých olověných baterií, bez podmínky nákupu nové baterie. Na požádání vystavíme doklad o zpětném odběru použitých olověných baterií.